Přehled konaných akcí ve studiu

Výsledky průzkumu spokojenosti

Milé jogínky, milí jogíni...

Velmi nás těší, že jste si oblíbili naše studio a věnovali svou energii odpovědi na průzkum spokojenosti, který jsme vám zaslali. Jako poděkování odešleme všem, kteří poskytli svou zpětnou vazbu voucher na 1 vstup zdarma - na kteroukoli lekci dle vlastního výběru.

Naše úpravy navazující na průzkum spokojenosti nebudou zásadní - nezaznamenali jsme kritiku spíše jen náměty na doplnění, jejichž rozsah uvádíme níže:

  • Přidáváme ve čtvrtek odpolední hatha jógu s Evou
  • U poledních lekcí se upraví dny a časy: pondělí 11:15-12:00 hodin a ve čtvrtek bude lunch jóga s Evou od 12:00-12:45 hodin
  • Připravujeme víkendové pobyty: v září na Šumavě NAROVNÁNÍ ENERGIE KARMY: jóga, bylinky, procházky po energetických místech Šumavy. V listopadu se bychom chtěli zahřát cvičením v termálech.
  • Workshopy ve studiu: v říjnu bude víkend s hormonální jógou podle Dinah Rodrigues.
  • Sami se budeme dál specializovat: Eva o prázdninách se zúčastní kurzu jin jógy a jógy smíchu s indickým lektorem Deepem. Zuzka absolvuje Terapeutický Flying Acroyoga Workshop s lektorem z Kanady - s D.Rousem.
  • O našich aktivitách budete pravidelně informování na facebooku a na webových stránkách v záložce AKCE (co bylo) a PŘIPRAVUJEME (co bude).
  • Co se týče přidání dalších jógových stylů: pro seniory, pro děti apod. kurzy budou otevřeny, pokud se přihlásí aspoň 5 zájemců.
  • Od 26.5. každý pátek bude otevřena ordinace terapeuta tradiční čínské medicíny od 10:30-17:00 s navazujícím cvičením dlouhověkosti čchi-kung vhodné pro seniory od 17:30 - 17:30.

Věříme, že tyto změny budou pro vás motivací i nadále budete naše studio navštěvovat. Cílem našeho studia je individuální přístup ke klientovi a z toho vyplývající omezená kapacita studia, prosíme tedy všechny klienty o včasné rezervace jimi oblíbených lekcí a také o případná storna, aby nedocházelo k blokaci následně neobsazeného místa. Aktuální rozpis lekcí najdete v záložce ROZVRH.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechna další společná cvičení...

Namasté ......   Zuzka, Eva a Maroš

Poradna tradiční čínské medicíny

Přednáška terapeuta tradiční čínské medicíny, která proběhla 5.5.2017 v prostorech Yoga Therapeutic Centre seznámila veřejnost s metodami, nástroji a problémy, které jsou řešitelné pomocí tradiční čínské medicíny.

Přednáška předcházela otevření poradny tradiční čínské medicíny, která bude v prostorech studia od 26.5.2017 každý pátek.

Na poradnu bude navazovat cvičení dlouhověkosti čchi kung od 17:30 - 18:30 hodin.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Rádi bychom pozvali všechny na párovou jógu


V měsíci květnu - měsíci zamilovaných - nabízíme párovou jógu za zvýhodněné vstupné 100,- Kč / osobu. 


Ať jste zamilovaní nebo ne, přijďte vyzkoušet párovou jógu a protáhnout tělo a posílit partnerskou důvěru a spolupráci. 


Cvičení vhodné i pro dvě ženy.

Přednášku povede a představí se terapeut Jaroslav Vydržel, který si v prostorech studia od 26.5.2017, každý pátek otevře svoji ordinaci tradiční čínské medicíny.


Těšíme se na návštěvu.