Naši trenéři a kolegové

Zuzka

Jóga mi přinášela do života pohyb. Dneska je pro mě cestou ke klidu, k sobě a cestou, na které potkávám úžasné lidi. 

Jógová praxe

U žen se věk nepíše, takže dlouho hatha, pak přišla power jóga, dnes bikram jóga a současný cíl je pro mě ashtanga jóga.

Co cvičím ve studiu

Můžeme se potkat na rehabilitační józe, power józe, párové józe, józe pro pokročilé, snad jednou ashtanga józe nebo bikram józe. 

e-mail: zuzka@yogatherapeutic.cz

Mároš

Cvičení mi pomáhá uniknout z životního stereotypu a stresu, posouvat se dál v jednotlivých asánách.

Jógová praxe

Do roku 2001 cvičenec, ktetý po dalších 5 letech praxe přešel k vedení jógových lekcí s cílem přiblížit jógu ostaním.

Co cvičím ve studiu

Hatha jóga, flow jóga, jógová terapie
e-mail: maros@yogatherapeutic.cz

Jitka

Vědomí život, je můj smysl života. Dává mému životu radost, blaženost, živost, žádostivost, divokost, rozhodnost, něhu, odvahu, uvolnění, z tišení, naslouchání, pochopení, sebelásku, odpuštění, tvorbu, uzdravení, naplněnost. Jeden z nástrojů jak se stát vědomím je MEDITACE.

PRAXE

Z ,,poslechových" meditací jsem postupně dozrála k meditacím v pohybu, které vás nejrychleji dostanou z přetížené hlavy do těla, do prožitku TADY a TEĎ. Největším mým učitelem meditací je Osho, ale i známá technika mindfulness.

Meditace 

každá meditace Tě dovede k sobě, prožiješ stav uvolnění a nabití nové životní energie ( např. Dynamická, Kundaliny, Očistná, Radostná, SA TA NA MA, Mata lásky, Nadabrahma, Heart chakra healing, rytmů, 15 čaker, Totálnost, Dévavání, ... ) 

Masáže, kineziotaping, čínská léčba a poradenství

Velmi šetrným a jemným způsobem zvyšujeme léčebné a ozdravné procesy a prodlužujeme uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

Praxe

Odborníky z daného oboru, viz. přiložené certifikáty a zprávy  o nás .

Jak se objednám tyto služby

V záložce kontakt najdete poptávkový formulář, kde nám můžete napsat, popř. více informací poskytneme ve studiu. Neváhejte nás kontaktovat.